Grupp "Arstide toetuseks" kutsub meedikutele kiitust jagama

Uue grupi "arstide toetuseks" kaanepilt.
Uue grupi "arstide toetuseks" kaanepilt.Foto: Facebook
"Tänaseks on läinud lahti sõda. Sõda arstide ja poliitika vahel. Esimesed võitlevad rohkem meie kui enda eest. Poliitikal on aga meediahääl. Meediat on kasutatud arstide mustamiseks," kirjutab uue Facebooki grupi "Arstide toetuseks" looja Katarina Pagan grupi tutvustuseks.

"Teeme nüüd nii, et korjame siia kõik need lood, kus arst on suurepärane olnud. Kus me oleme kabinetist astunud välja terve, rõõmsa, vähemalt lootusrikkana. Alati on võimalik tänada. Vaikse silmast-silma tänamisega meedia poolt suunatud avaliku arvamuse vastu ei saa. Teeme oma uudised! Räägime oma headest ja ilusatest kogemustest! Täname avalikult!"

Esimesed postitused tehtud

Julgemad on juba ka arstide kiituseks sõna võtnud. "Suur tänu Võru perearstile Marje Toom. Oskab suunata õigele eriarstile ja alati abivalmis. Mul oli natuke ebastandardne probleem ja ta tundis huvi selle lahendamise vastu. Ja veel tänu kirurgile- Tõnu Vooder," kirjutab üks Facebooki kasutaja.

"2015. a kevadel jõudsin üle keha sügeleva ja värisema ajava allergilise reaktsiooniga esmaabisse. Kuskil tunni ajaga pärast kanüüli lisamist oli kogu lööve ja sügelus kehal tagasi tõmmanud. Tundsin, et ei kuumuta enam. Tänud Lõuna-Eesti Haiglale Võrus!" ei ole kiidusõnadega kitsi ka teine kasutaja.

Meedikud kiidavad algatust

Uus grupp on silma hakanud ka "padjasõdalaste" grupile. "Tore algatus minu arvates. Aga gruppi oleks siis vaja mitte meedikuid, kes on ka meditsiinist abi saanud. Neid ju on, palju-palju rohkem kui neid, kes (soovitud) abi ei ole saanud," kutsub padiasõdalste eestvedaja Kuido Nõmm kõiki uue grupiga liituma.

Hea lugeja! Milline on sinu positiivne kogemus?

Äripäev
16. September 2016, 13:57

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi