"Tervis on kallim kui..." ehk plakatikonkurss meedikute toetuseks

Kuido Nõmme valmistatud plakat.
Kuido Nõmme valmistatud plakat.Foto: Facebook
"Padjasõdalaste" aktsiooni vedaja, Tartu EMO juhataja Kuido Nõmm kutsub kõiki, ka patsiente ning tulevasi patisente osalema meedikute hoiatusstreigi toetuseks plakatikonkursil.

"Kuulutame siinkohal välja konkursi, milles iga osavõtja on ka võitja. 
Osaleda võivad kõik, nii meedikud, patsiendid kui eriti ka mitte-meedikutest potentsiaalsed patsiendid, kes jagavad meie arvamust Eesti tervishoiu alarahastamise kohta ja soovivad, et rahastamist suurendataks ning tahavad seda ka välja näidata," kirjutab Kuido Nõmm Facebookis

Mida selleks teha?

"20.septembriks, ehk hoiatusstreigi päevaks tuleb valmistada plakat, mille teemaks on "Tervis on kallim kui..." ja seda avalikkusele näidata. Näitamise kohaks võivad olla auto, millega te tööle sõidate, taga- või küljeklaas, osakond haiglas, registratuur, vastuvõtu kabinett tervisekeskuses või mis tahes teine koht, kus te töötate, puhkate või muidu viibite," juhendab Nõmm. "Ja muidugi streigi koosolek, kui see teie asutuses toimub. Sinna võtke plakatid kindlasti kaasa! Plakati võib valmistada tapeedirullist ja harjavartest või WC paberi rullist ja pastapliitasitest, lumelabidast või lihtsalt paberilehest. Olge loovad ;) Aga kindlasti peaks seda plakatit siis, soovitavalt koos teie enda, aga ka oma kolleegide, sõprade või patsientidega (nende nõusolekul muidugi), pildistama ning seda jagama," loodab Nõmm hulgale plakatitele.

Jagada kellega? 
1. Ajakirjandusega
2. Eriti ootavad meie pilte ja lühifilme valitsusliikmed
3. Riigikogu liikmed, kel kindlasti on huvi meie tegemiste vastu töötavad riigikogu sotsiaalkomisjonis

Äripäev
14. September 2016, 13:47

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi