Tahad täna presidendikandidaadile annetuse anda?

Välisminister Marina Kaljurand
Välisminister Marina KaljurandFoto:
Laupäeval korraldab vähiravifond „Kingitud elu” suure heategevustalgu, mille raames kogub annetusi ka välisminister, presidendikandidaat Marina Kaljurand.

Saja vabatahtliku hulgas aitavad annetusi koguda Euroopa Parlamendi saadik Kaja Kallas, majandusminister Kristen Michal ja välisminister Marina Kaljurand.

Rahvasaadikutest panustavad aega ja energiat Viktoria LadõnskajaJaak MadisonJüri RatasMartin KukkKalle PallingSiret KotkaMartin RepinskiKalle Laanet ja Andres Ammas

Tallinna linna esindajatest panustavad vähihaigete heaks Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid ning tema asetäitja Julianna Jurtšenko

Vähiravifondi vabatahtlikud on annetusi kogumas järgmistes linnades:

- Tallinnas (Viru keskus, Stockmann, Rocca al Mare keskus, Ülemiste keskus, Solarise keskus, Kristiine keskus, Lasnamäe Centrum, Mustika keskus, Magistrali keskus, Mustamäe keskus, 

Järve keskus, Kadaka Selver, Pelgulinna Selver, Stroomi keskus, Pirita Selver, Tondi Selver, Sõpruse Rimi, Sikupilli Prisma, Torupilli Selver)

- Tartus (Tasku keskus, Tartu Kaubamaja, Eedeni keskus, Lõunakeskus)

- Viljandis (Uku keskus)

- Pärnus (Kaubamajakas)

- Narvas (Astri keskus, Fama keskus)

- Jõgeval (Jõgeva Selver)

- Saaremaal (Saare Selver)

Lisaks kogutakse annetusi Viimsi keskuses, Saku Selveris, Haapsalu kaubamajas, Kuusalu Konsumis ning Hortese ja Hansaplanti aianduskaubamajades.  

Aktsiooni eesmärk on koguda nii palju annetusi, et ükski vähihaige ei jääks 2016. aastal hädavajaliku ravita, lootuseta ning võimaluseta elada täisväärtuslikku elu oma lähedaste keskel. 

Fond kutsub kõiki eestimaalasi üle endale jõukohase panusega vähihaigeid toetama. Kauplustes saab annetada sularahas, telefonikõnega või pangakaardiga (teatud kohtades). Lisaks on avatud fondi pangaarved, võimalik on panustada PayPali ja krediitkaardiga (lisainfo: www.kingitudelu.ee/toeta)

Äripäev
14. May 2016, 08:20

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi