Pardiralli pardinumbrite müük on alanud

Hetk 2015. aasta Pardirallilt.
Hetk 2015. aasta Pardirallilt.Foto: Annika Metsla
Alates tänases on Pardiralli kodulehel avatud pardinumbrite müük ning kõigil soovijatel on võimalik endale sobivas summas sponsoreerida ühte või mitut nummerdatud vanniparti.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu liige ning Pardiralli üks eestvedajatest Märt Avandi kutsub kõiki Pardirallil kaasa lööma. “Muidugi oleks suurepärane, kui me ei peaks sellist üritust üldse korraldama, arvestades raha kogumise eesmärki, kuid paradoksaalsel kombel on seda korraldada väga tore! Eriti toredaks teevad Pardiralli mõistagi just need head inimesed, kes asjaga kaasa tulevad. Ja neid on uskumatult palju! See on imeilus ja liigutav,” sõnas Avandi. “Vaid tänu neile on ära tehtud palju hädavajalikku, mis vastasel juhul oleks jäänud tegemata - seega on seda üritust ilmselgelt tarvis. Loodame, et kolmandat aastat korraldades sujub Pardiralli veelgi ladusamalt.”

Eesmärk toetada tugikeskust ja raskelt haigeid lapsi
Sellel aastal toimub Pardiralli koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga. Ralli eesmärgiks on jätkuvalt koguda annetusi vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuste pakkumiseks ning ühtlasi ka raskelt haigetele lastele ravitoidusegude võimaldamiseks.

Eelmisel aastal kogutud annetustega toetati 30 000 euroga Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogiakliiniku hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonda ning muretseti haiglapalatitesse jälgimismonitorid. Ligi 38 400 euroga aidati tasuda ravil viibivate laste ravimeid, välismaal ravil viibivate laste ning nende perede majutus- ja transpordikulusid, toeti matuste korraldamist ning rahastatud tegevusterapeutide tööd Tartu ja Tallinna haiglate hematoloogia-onkoloogia osakondades.

Tasuta koguperepäev ja Pardiralli toimub 11. juunil kell 12 Kadrioru pargis. Ralli võitnud part toob enda toetajale auhinnaks perereisi Rootsi Astrid Lindgreni Maailma, lisaks loositakse välja palju muid erinevaid auhindu. 

Vanniparte saab sponsoreerida siit.

Äripäev
27. April 2016, 12:10

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi