Anna teada sinu jaoks parimast arstist

Eesti Tervise Fond ja portaal www.arst.ee kutsuvad valima Aasta Arsti 2017. Tänavu valitakse aasta arst juba 16. korda.

"Mul on hea meel, et saame igal aastal nii palju positiivset tagasisidet, kui korraldame aasta arsti valimist – see näitab, et meie arstid teevad head tööd ning kiitvad kommentaarid annavad indu juurde," lausus Eesti Tervise Fondi juhataja Eero Merilind.

"Ühtlasi on auhind olnud suureks tunnustuseks valitud arstile – paljudele neist on tulnud auhind enda jaoks ootamatult, mis tähendab, et meie arstid ei oska tihti hinnata seda, kui väärtuslikud nad tegelikult oma kogukonna jaoks on," lisas ta.

"Arstitöö on selline, kus iga päev tuleb väga palju anda – arstil peab olema sisemine kutsumus aidata, eeldamata, et ta peab selle eest ka midagi tagasi saama. Kui tunnete, et tahate oma arstile ka midagi vastu anda hea töö eest, siis oma kiidusõnad saab kirja panna aadressil https://aastaarst.arst.ee või saata posti teel Eesti Tervise Fondile,“ sõnas Merilind.

Mullu valiti Aasta Arstiks perearst Reet Tooming, kes töötab Ida-Virumaal Ahtme perearstikeskuses.

"Perearsti töö on raske, aga väga mitmekesine, vajab kiiret reageerimist ja pidevat enesetäiendamist. Rõõmu teeb see, kui patsient sind usaldab ja koostöö sujub. Pingeid maandab aga tervisekõnd looduses ja ujumine," ütles doktor Tooming läinud aastal peale tunnustuse saamist.

Äripäev
12. December 2017, 11:52

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi