Kuidas tervendada meest läbi massaaži?

Lingam massaaž on teraapia vorm, seda saab teha naine oma mehele ja mehe enesetunne paraneb pealaest jalatallani.

Naine on mehe tasakaal, rõõm ning armastus. Naine on kodu süda. Kui naine on õnnelik, siis on kogu pere terve, eelkõige mees.
Kui me vaid teadvustaksime ja oleksime teadlikud sellest, mida võib teha lihtne puudutus!

Puudutada meest nii, et mehe enesetunne ja tervis paraneb, see kõik on naise kätes, nii otseses kui kaudses mõttes. Meie armastuse pikenduseks on meie käed, sest peopesas asub südame projektsioon. Kõige võimsamad tervendajad ongi peopesad.
Mehed on oma olemuselt pinges ja kiire elutempo, vähene liikumine ning ebatervislik elustiil jätavad mehe tervisele väga tugeva pitseri.
Naised on need, kes täidavad mehe anuma heade positiivsete tunnete, helluse, armastuse ja naudinguid täis puudutustega. Puudutusel on väga suur tervendav mõju. Läbi õrnade silitavate paituste vallandub suur kogus õnnehormooni endorfiini, mis võitleb stressi  ja depressiooniga. Olles ise kohal ja teadlik, saame pakkuda mehele enneolematuid elamusi.
Selleks, et mees oleks terve ja õnnelik on vaja leida aega teineteise jaoks.

Armastuse ruum on tähtsaim, mis üldse suhtes mehe ja naise vahel olla saab. See on aeg üksteisele, kus ei ole kiire ning ollakse pühendunud hetkele siin ja praegu.
Millal te viimati olite kaheksti koos ilma lasteta? Kas Sina mäletad? Seda küsin igal koolitusel osalenult.
Tüüpiline vastus on aga see, et ei mäleta või et see oli mitu aastat tagasi.

Kurb, ääretult kurb, sest me vajame tegelikult väga aega, et hoolitseda enda hinge ja keha eest.
Naised saavad imeliselt mehi tervendada, pöörates neile rohkem tähelepanu, et vaimne ja füüsiline pool oleksid tasakaalus. Kui me anname ja jagame tingimusteta hellust, armastust ja naudinguid, saame selle oma partnerilt kuhja ja küllaga tagasi. See on lihtsalt imeline, kuidas see kõik suurepäraselt töötab.
Kindlasti on naisi, kes seda lugedes on juba eos kurjad, et miks mina, miks mina pean olema see, miks mitte mees ei pööra mulle tähelepanu jne.

Siinkohal tasub aga meelde tuletada, et naine on iseendaga rohkem kontaktis, seda muidugi juhul, kui ta on enda jaoks number üks. Ainult sel juhul saab ta täita mehe tühja anuma.
Meeste soov tõestada end tööalaselt ja pakkuda oma naisele, perele parimast parimat elu on viinud selleni, et stress ja vähene liikumine ning ebatervislik toit mõjutab meest rohkem kui oskaksime arvata. Lisaks ebaregulaarne või täielikult olematu suguelu, mis otseselt mõjutab nii mehe vaimset kui füüsilist enesetunnet. Ühiskond pole kunagi suurt rõhku pannud sellele kui oluline on füüsiline lähedus, intiimsus ja hea suhe enda partneriga.

Nagu eelpool mainitud, on mehed oma olemuselt pinges ja ainult läbi naiste pakutava õrnuse ning läheduse on võimalik mehel kogeda midagi täiesti uut ja ainulaadset. Meeste väikevaagen on kehva verevarustusega ning läbi massaazi on võimalik verevarustust parandada ja tõsta hapnikutaset veres, tänu millele toimub rakkude tervenemine ning uuenemine.

Väga oluline mehe tervenemisel on eesnäärme massaaz, seda saavad hellalt ja  suurepäraselt teha naised. See on enneolematu ja positiivne kogemus.

TASUB TEADA
Lingam massaaž (mehe suguelundi massaaž) on kasulik:
Enneaegse seemnepurske ravimisel
Erektsioonihäire korral
Eesnäärmevähi ennetamiseks
Eesnäärmepõletiku raviks
Kvaliteetsem ja kestvam vahekord
Stressi ja depressiooni vähenemine
Nauding, intiimsus ja lähedus
Kognitiivsed oskused tõusevad
Parem suhe kui kunagi varem

Äripäev
08. November 2016, 09:06

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi