Lapseootel naised saavad ITKs aja nüüd ka patsiendiportaalis iPatsient

Enne 12. rasedusnädalat rasedusega arvele võtmine on oluline nii naise kui tulevase lapse hea tervise kindlustamiseks. Kõik lapseootel naised saavad kiirelt ja mugavalt aja broneerida Ida-Tallinna Keskhaigla patsiendiportaalis iPatsient.

Soovitud ämmaemandale saab vastuvõtuaja broneerida igal ajal ja lihtsal viisil Ida-Tallinna Keskhaigla patsiendiportaalis iPatsient.

„iPatsient on kaasaegne lahendus tänapäeva kiires maailmas, kus vaid mõne hiireklõpsuga saab lapseootel naine broneerida aja ämmaemanda juurde,“ selgitas emadusnõuandla ämmaemandusjuht Silja Staalfeldt-Rahumägi ning lisas: „Ämmaemanda vastuvõtule võib aja broneerida kohe, kui rasedustest näitab positiivset vastust. Parim aeg visiidile tulekuks on raseduse 6.–9. nädalal, siis on ka laps ja lapse südametöö ultrahelis juba nähtav. Kindlasti peaks tulevane ema rasedusega end arvele võtma enne 12. rasedusnädalat, sest see on oluline nii naise ja tulevase lapse hea tervise kindlustamiseks kui ka peretoetuste maksmisel.“

Vastuvõtuaega saab broneerida ka telefonil 666 1900 (E–R 7.15–18.00). Ravikindlustatud naisele on ämmaemanda vastuvõtt tasuta ning ei ole vaja ka saatekirja.

Äripäev
26. July 2016, 09:58

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi