PERH lihtsustas haiglas orienteerumist

Põhja-Eesti Regionaalhaiglat külastavatel inimestel on nüüd lihtsam haiglas liikuda - haigla aatrium on keskpunktiks, kus ühele poole jäävad erialapolikliinikud ja teisele poole radioloogiaregistratuurid. Radioloogiaregistratuuride asukoht numbritega 1-4 jääb samaks.

Patsientide mugavamaks liikumiseks on Põhja-Eesti Regionaalhaigla erialapolikliinikutesse loodud kolm erinevat sissepääsu.

Registratuuridesse 5 - 9 palutakse siseneda sissepääsust C1, mis asub C-korpuse I korruse esimeses tiivas, aatriumi ees panga-automaadi juures. Seal paiknevad pulmonoloogia- ehk kopsuhaiguste polikliinik, endokrinoloogiapolikliinik, onkoloogia- ja hematoloogiapolikliinik, kardioloogia- ehk südamepolikliinik.

Registratuuridesse 11-13 palutakse siseneda C-korpuse sissepääsust C2, mis asub aatriumis kohvikuleti juures. Seal paiknevad ortopeediapolikliinik, anestesioloogiapolikliinik, neuroloogiapolikliinik, nefroloogia- ehk neeruhaiguste polikliinik, sisehaiguste polikliinik, neurokirurgia polikliinik ja kardiotorakaalkirurgia polikliinik.

Registratuuridesse 14-16 palutakse siseneda C-korpuse sissepääsust C3, mis asub aatriumi lõpus. Seal paiknevad üld- ja onkokirurgia polikliinik, üld- ja onkouroloogia polikliinik, naistehaiguste polikliinik sh emakakaelavähi sõeluuring, pea-ja kaelakirurgia polikliinik ning infektsioonhaiguste arsti vastuvõtt.

Erialapolikliinikute töötajad registreerivad vajadusel arsti vastuvõtule ning annavad vajalikku infot seoses vastava erialaga. Fuajees asuvasse keskregistratuuri jääb patsientide haiglasse vormistamine (v.a. päevakirurgia patsiendid) ning info.

Uus päevakirurgia osakond paikneb C-korpuse III korrusel. Päevakirurgilisele operatsioonile tulevad patsiendid peaksid ennast haiglasse registreerima III korruse päevakirurgia registratuuris. Osakonnas on ooteala ning operatsioonijärgseks taastumiseks 20 voodikohta ja 6 mugavustooli.

Tipptehnoloogiaga varustatud südamekeskus koos moodsa palatikorpusega on saanud viimase lihvi. Kardioloogiakeskuse osakonnad (funktsionaaldiagnostika, kardiointensiivravi, invasiivkardioloogia, II kardioloogia, III kardioloogia) asuvad C korpuse 2. korrusel. Osakondadesse pääseb kas liftiga või treppidest.

Täpsema info polikliinikute paiknemise kohta leiab PERHi kodulehe registratuuride ja polikliinikute rubriigist. Samuti on haiglasse paigutatud suunaviidad ja infostendid, mis aitavad paremini orienteeruda. Patsientide haiglasse vormistamine toimub endiselt keskregistratuuris.

 

Äripäev
11. April 2016, 15:35

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi