Hambaarstid kolivad Mustamäe polikliinikust välja sel nädalal

Mustamäe polikliinik
Mustamäe polikliinikFoto: Lääne-Tallinna Keskhaigla
Ehkki Mustamäe polikliinik sulgeb lõplikult uksed juuli lõpus, lõpetab osa eriarste seal vastuvõttude tegemise juba varem. Näiteks hambaarstid alates selle nädala keskpaigast Mustamäe polikliinikus enam vastuvõtte ei tee.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaarstid jätkavad tegutsemist Haabersti tervisekeskuses, Kopli polikliinikus, Nõmme tervisekeskuses ja Pelgulinna naistenõuandlas.

Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehe Imbi Moksi sõnul on tähtsaim, et arstide vastuvõtud oleksid patsientidele võimalikult muretult ja mugavalt tagatud ka ehitustööde vältel. „Mustamäe polikliinikust käib päevas läbi mitusada inimest. Töö ei saa uue tervisekeskuse ehitamise ajaks seisma jääda, vaid tuleb olemasolevate võimaluste piires ümber korraldada,“ selgitas Imbi Moks.

Nii kolivadki Mustamäe polikliinikus paiknevad eriarstid uue hoone valmimiseni Lääne-Tallinna Keskhaigla ülejäänud polikliinikutesse ja tervisekeskustesse – Haaberstisse, Nõmmele, Pelgulinna, Koplisse ja Paldiski maanteele.

„Kõigis neis kohtades saavad kuni 19-aastased lapsed ja noorukid Eesti Haigekassa poolt tasutud hambaravi ning vastuvõtule on võimalik pääseda ühe-kahepäevase ooteajaga,“ märkis haigla hambaravikliiniku juhataja dr Krista Vapper, julgustades tulema hambaarsti juurde kontrolli nii suuri kui väiksemaid.

Mustamäe polikliiniku tööga seotud muudatuste kohta, mis puudutavad Lääne-Tallinna Keskhaigla eriarste ja tervishoiutöötajaid, saab täpsemat infot veebilehelt www.keskhaigla.ee/mustamae.

Mustamäele uue tervisekeskuse rajamiseks taotleb Lääne-Tallinna Keskhaigla toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist. Tervisekeskus valmib orienteeruvalt 2017. aasta lõpus. Ehitus läheb maksma ligikaudu 6 miljonit eurot.

Äripäev
29. March 2016, 12:12

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi