Tallinnas saab hetkel külastada veel PERHi patsiente

PERHi esine talvel.
PERHi esine talvel.Foto: ÄP: Erik Prozes
Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) lubab veel ainsa suurema haiglana vabalt patsiente vaatama. Haigla infektsioonikontrolli talitus monitoorib olukorda ja kui otsustab külastamist piirata, antakse sellest teada.
Täna andis patsientide osalisest külastuskeelust teada Lääne-Tallinna Keskhaigla. Esimesena kehtestas gripi tõttu külastuskeelu Ida-Tallinna Keskhaigla ja järgmisena Tallinna Lastehaigla.
 
Täpsemalt palub Lääne-Tallinna Keskhaigla sünnitusmaja ja hooldusravikliiniku patsiente ajutiselt mitte külastada. Külastuskeelule vaatamata on kõik isad oodatud oma lapse sünni juurde. Värsked isad võivad sünnitusmaja üldpalatit külastada iga päev kell 14.00-19.00, perepalatis võivad isad olla pere juures pidevalt. Haigla palub suured õed-vennad siiski koju jätta.

Pelgulinna sünnitusmaja patsientidele saab tuua pakke ja lilli iga päev kell 11.00-18.30, saadetised palutakse anda sünnitusmaja informatsioonilauda.

Lääne-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliinikus võib patsientidele mõeldud pakid jätta administraatori kätte. Pakke võetakse vastu tavapärastel külastusaja tundidel E-R 15.00-18.30 ning L-P ja riiklikel pühadel kell 10.00-18.30.

Tallinna Lastehaiglas oli ka eile, st teisipäeval viimane haigete laste külastuspäev. Haigetele mõeldud nimelised pakid palutakse alates tänasest tuua haigla informatsioonitöötaja kätte.

Ida-Tallinna Keskhaiglas oli külastuskeeld juba 23. jaanuarist. Patsientide külastamine on keelatud kõikides haigla üksustes.

Tartu Ülikooli Kliinikumis kehtib külastuskeeld esialgu hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonnas.

Äripäev
27. January 2016, 14:20

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi