Füsioteraapiline fitness vann ootab toetajaid

Eesti idufirma Waterflight on välja töötanud füsioteraapilise fitness vanni Swimitation ja otsib toote viimiseks turgudele väikeinvestoreid www.Fundwise.me kaudu.

"See on Hooandja tegijatelt uus edukas väikeinesteerimise platvorm, kus iga investor, alates 200 eurost, saab osaluse firmas", selgitas Waterflighti meeskonnaliige Alan Uustal. Miks on vann oluline?

Uustal selgitas, et toode on peale wellness sektori mõeldud ka erivajadustega inimestele nagu reumaatikud, südame- ja veresoonkonnahaiged, lihaste- ja luustikuhaiged, autistid jne. Ta lisas, et nad on oma vanni tutvustanud juba ka erinevatele kodadele, nagu näiteks Reumaliidule ja Põhja-Eesti Autismiliidule, kes on vanni ka reaalselt proovinud.

Ustal jätkas, et uudsus võrreldes teiste sarnaste veeteraapia vannidega on see, et Swimitation vannis on toestatud hõljumine (sadulalaadne iste vanni põhjas), kogukeha treening, mis võimaldab samaaegselt liigutada nii käsi ja jalgu võimalikult suure amplituudiga ning privaatsus. Kogu seanssi on võimalik sooritada ilma füsioterapeudi või juhendaja juuresolekuta. "Selleks on meie füsioterapeudi poolt välja töötatud spetsiaalne harjutuste kava, mida inimene saab vannis olles jälgida näiteks lakke kinnitatud teleri vahendusel," lisas ta.

Loe sama vanni kohta ka augustis 2014 tööstusuudised.ee ilmunud artiklit.

Vaata vanni kohta videod siit:

 

 

Äripäev
19. January 2016, 13:55

Terviseuudised.ee toetajad:

Vaata EST või RUS arhiivi