Sisuturundus (6 vastet)

Munarakkude külmutamine – lisavõimalus tänapäeva naisele

Aja jooksul on paranenud võimalused aidata neid, kel mingil põhjusel siiani järglaste saamine õnnestunud ei ole. Naistele, kel põhjus sobiva partneri puudumisel lapse saamist edasi lükata või kes soovivad terviseprobleemide tõttu säilitada tuleviku tarbeks terveid munarakke, tuleb appi munarakkude külmutamine. Samuti aitab see naisi, kes vajavad doonormunarakke.

Aja jooksul on paranenud võimalused aidata neid, kel mingil põhjusel..

Oma geenide tundmine aitab tervislikumalt toituda ja kaalu alandada

Geenid mõjutavad organismi ainevahetust. Nii nagu on geneetilistel põhjustel erinev inimese silma- ja juuksevärv, nii on olemas erinevused ka rasvade sünteesil ja lagundamisel, rasvarakkude moodustamisel ja energiakulul.

Geenid mõjutavad organismi ainevahetust. Nii nagu on geneetilistel..

Kuidas uriinipidamatusega täisväärtuslikku elu elada?

Uriinipidamatus on ebamugav mure, mis on jätkuvalt vähe teadvustatud, kuid laialt levinud nii naiste kui ka meeste seas. Eestis arvatakse olevat 100 000 kuni 120 000 inimest, kellel esineb suuremal või vähemal määral uriinipidamatust. Kuna igaüks meist võib haigusest tingitud ebamugavuste küüsis ühel päeval olla, tuleb teada viise, kuidas pidamatusele vastu astuda.

Uriinipidamatus on ebamugav mure, mis on jätkuvalt vähe teadvustatud, ..

Tomat ja tervis: 12 olulist fakti

Mõned aastad tagasi Inglismaal valminud uuringus tunnistati tomat kõige tervislikumaks toiduaineks maailmas.

Mõned aastad tagasi Inglismaal valminud uuringus tunnistati tomat..

Geenide testimine aitab alandada kehakaalu

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-70% ulatuses. Üks ja sama toitumisviis ei pruugi kõikidele inimestele võrdselt sobida, sest meie ainevahetus pole päris ühesugune. DNA testiga saab analüüsida geneetilisi variatsioone, mis on seotud toitumise, harjumuste ja treeningute mõjuga kehakaalule.

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-..

Südame rütmihäirete ravi vajadusest ja võimalustest

Südame rütmihäired esinevad kõikidel inimestel ja on ka meditsiinis laialt levinud probleem. PERHi rütmoloog kardioloog Jüri Voitk räägib südame abiseadmest, mis aitab raske haigusega elada.

Südame rütmihäired esinevad kõikidel inimestel ja on ka meditsiinis..

Vaata EST või RUS arhiivi