Sisuturundus (9 vastet)

Hambaimplantaadid aitavad lahendada erinevaid suutervise probleeme

15 aastat tagasi alustas oma tegevust hambaravi kliinik Hambadoktor. Esialgu asuti tegutsema Nõmme kliinikus, kus lisaks kvaliteetsele hambaraviteenuse pakkumisele tehakse tihedat koostööd ka perearstidega. Hambaravi kliiniku rajajateks olid hambaarstid Aimar Krass ja Indrek Keevallik.

15 aastat tagasi alustas oma tegevust hambaravi kliinik Hambadoktor...

Kas 4Kscore testi võiks kasutada biopsia asemel?

Praegu põhineb eesnäärmevähi riski hindamine vereanalüüsist määrataval prostata-spetsiifilise antigeeni (PSA) testil, mis on aga väheinformatiivne, kuna PSA võib olla tõusnud ka muude eesnäärmega seotud probleemide puhul.

Praegu põhineb eesnäärmevähi riski hindamine vereanalüüsist..

Kaalu langetada ja väsimust peletada on lihtsam, kui tunned oma geene

Kas oled mõelnud, et tahaksid nüüd kevade lõpus ja suve hakul veelgi tervislikumalt elada, tunda ennast reipamana ning mõned kilodki kaotada?

Kas oled mõelnud, et tahaksid nüüd kevade lõpus ja suve hakul veelgi..

Munarakkude külmutamine – lisavõimalus tänapäeva naisele

Aja jooksul on paranenud võimalused aidata neid, kel mingil põhjusel siiani järglaste saamine õnnestunud ei ole. Naistele, kel põhjus sobiva partneri puudumisel lapse saamist edasi lükata või kes soovivad terviseprobleemide tõttu säilitada tuleviku tarbeks terveid munarakke, tuleb appi munarakkude külmutamine. Samuti aitab see naisi, kes vajavad doonormunarakke.

Aja jooksul on paranenud võimalused aidata neid, kel mingil põhjusel..

Oma geenide tundmine aitab tervislikumalt toituda ja kaalu alandada

Geenid mõjutavad organismi ainevahetust. Nii nagu on geneetilistel põhjustel erinev inimese silma- ja juuksevärv, nii on olemas erinevused ka rasvade sünteesil ja lagundamisel, rasvarakkude moodustamisel ja energiakulul.

Geenid mõjutavad organismi ainevahetust. Nii nagu on geneetilistel..

Kuidas uriinipidamatusega täisväärtuslikku elu elada?

Uriinipidamatus on ebamugav mure, mis on jätkuvalt vähe teadvustatud, kuid laialt levinud nii naiste kui ka meeste seas. Eestis arvatakse olevat 100 000 kuni 120 000 inimest, kellel esineb suuremal või vähemal määral uriinipidamatust. Kuna igaüks meist võib haigusest tingitud ebamugavuste küüsis ühel päeval olla, tuleb teada viise, kuidas pidamatusele vastu astuda.

Uriinipidamatus on ebamugav mure, mis on jätkuvalt vähe teadvustatud, ..

Tomat ja tervis: 12 olulist fakti

Mõned aastad tagasi Inglismaal valminud uuringus tunnistati tomat kõige tervislikumaks toiduaineks maailmas.

Mõned aastad tagasi Inglismaal valminud uuringus tunnistati tomat..

Geenide testimine aitab alandada kehakaalu

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-70% ulatuses. Üks ja sama toitumisviis ei pruugi kõikidele inimestele võrdselt sobida, sest meie ainevahetus pole päris ühesugune. DNA testiga saab analüüsida geneetilisi variatsioone, mis on seotud toitumise, harjumuste ja treeningute mõjuga kehakaalule.

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab ülekaalulisust 40-..

Südame rütmihäirete ravi vajadusest ja võimalustest

Südame rütmihäired esinevad kõikidel inimestel ja on ka meditsiinis laialt levinud probleem. PERHi rütmoloog kardioloog Jüri Voitk räägib südame abiseadmest, mis aitab raske haigusega elada.

Südame rütmihäired esinevad kõikidel inimestel ja on ka meditsiinis..

Vaata EST või RUS arhiivi